Rekvalifikace na SLÁDKY od Beer Academy na podzim v PRAZE

S hrdostí vám můžeme oznámit, že na podzim (detailní harmonogram ladíme) budeme rekvalifikaci "Pivovarnické a sladovnické práce" - kurz na SLÁDKY vyučovat v PRAZE!

Celkem zájemce čeká 300 hodin výuky. Teoretické 122 hodin a praktické 178 z toho 98 hodin přímo v pivovaru. Výuka teorie je rozprostřena do šesti měsíců, kdy se měsíčně vyučuje 4-5 dní. Praxi v pivovarech v Praze a okolí mohou zájemci realizovat průběžně. Protože se učí více než polovina výuky o víkendech je zatížení na čerpání vlastní dovolené z části smazáno. Což uvítá nejeden pracující.

Z rozšířením výuky do Prahy můžeme všem novým účastníkům nabídnout i  výbornou cenu za celý výukový kurz. Cena pro každého nového zájemce je 55 900 Kč. Zahrnuje výukovou literaturu, ochranné pomůcky a osobní odborné poradenství.

Rozšířením služeb do Prahy a zvýšenou nabídkou možností praxe vycházíme vstříc všem zájemcům, kteří to myslí se SLÁDKOVÁNÍM opravdu vážně.
Chcete vědět bližší informace? Přečtěte si je ZDE. Akreditaci MSMT-1603/2017-1/50 udělilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy čtěte zde.