2. mezinárodní konference Český Sládek

Minulý rok, kdy jsme organizovali první ročník mezinárodní odborné konference Český Sládek, která byla zaměřená na svrchně kvašená piva, jsme přemýšleli o čem bude ročník následující.

Při společných diskuzích na výuce (rekvalifikace pod patronátem Beer Academy) a kurzech jsme zjistili, že sládci uvítají nějakou tu radu. Od někoho, kdo je v tom zkušenější nebo toho prostě zná více. 

Nakonec jsme pro 2. mezinárodní odbornou konferenci Český Sládek zvolili pracovní název Sládci sládkům - předávání znalostí a vlastního know how. Vystihuje to zcela jasně o čem druhý ročník konference bude. 

Protože jen u samotného názvu zůstat nemůžeme dohodli jsme se pro letošní rok s velmi zajímavými hosty, kteří přispějí svou znalostí do pivovarského ranku. Těšít se můžeme i na, zřejmě, první film starý snad jedno století o sladovně za výkladu Aleše Přinosila z Sladovny v Záhlinicích. Jenže pivo vaříme pro radost, kterou děláme spotřebitelům. 
Nazvěme to správně, děláme to pro odbyt, uspokojení poptávky a tím i pro uspokojení vlastních potřeb. Přímo se nabízelo oslovit Petra Dvořáka, z Budějovickéh Budvaru, který prohlásil "podpoříme export minipivovarů pod křídly Budvaru". Petr Dvořák na konferenci přijede a přednese představu Budvaru a celého projektu.

Skvělých řečníků bude opravdu hodně z pestrých témat si vybere každý. 

Hlavní hosté:
Petr Dvořák - generální ředitel Budějovický Budvar, n.p.podpora exportu minipivovarů pod patronátem Budvaru
Nick Brading - Murphy’s and Son, AnglieMilan Starec - Černokostelecký zájezdní pivovár, CZJitka Ilčíková - Wild Creatures, CZLukáš Svoboda - Lokál, CZJindřich Křivánek - Hop Products, CZVojtěch Hudzieczek - Akademie věd České republiky, CZVladimír Nesvadba - Chmelařský institut s.r.o.Aleš Přinosil - Sladovna a pivovar Záhlinice, CZLadislav Vrtiš - Pivovar Raven, CZPeter Holčík - Remeslný pivovar Hellstork, SKJiří Karlík - CzechBrewmasters, CZEva Komárková - EBIA CZ, CZJaroslav Lavička - Ecolab, CZ

Jestli se chcete 2. mezinárodní odborné konference Český Sládek účastnit = PŘIHLASTE SE.

Jak to na podobných konferencích bývá, uvedení hosté se mohou změnit.
Dej Bůh štěstí a uvidíme se společně 29. 11. 2018 v Kostelci nad Černnými lesy.

David
david@beeracademy.cz