Zásady ochrany osobních údajů

Plné znění GDPR naleznete v uvedeném PDF odkazu. Aktualizováno k 25. 5. 2018

Podmínky ochrany osobních údajů GDPR Beer Academy

 Chráníme vaše osobní údaje jako oko v hlavě

– osobní údaje nikomu nepředáme
– osobní údaje nikomu neprodáme

Protože ctíme zákon, registrovali jsme se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Přesvědčte se sami. Kliknetě na uvedený odkaz ZDE. Zadejte Amore fresh a budete přesměrování na “Veřejný registr zpracování osobních údajů”. Upozorňujeme, že společnost Amore fresh s.r.o. byla přejmenována na Beer Academy s.r.o.

Osobní údaje (zejména jméno, příjmení a adresa) zákazníků jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Veškeré údaje získané od zákazníků užíváme výhradně pro vnitřní potřebu obchodu (za účelem úspěšného splnění smlouvy) a neposkytujeme je třetím osobám vyjma dopravce, za účelem bezproblémového doručení zboží.

Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Data jsou uchovávána a nejsou sdílena třetími osobami. Zákazník odesláním objednávky souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v naší databázi po úspěšném splnění smlouvy za účelem případné nabídky zboží a služeb a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Zákazník má právo přístupu ke svým osobním údajům a právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům.

Provozovatel internetového obchodu prohlašuje a zavazuje se, že vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednaných služeb (např. dodání zboží) a slouží také pro provedení nezbytných účetních operací, vyhotovení daňového dokladu nebo identifikaci vaší platby učiněnou bankovním převodem a marketingovým účelům.

Beer Academy s.r.o.